Get Ready to Rise: This Altcoin Could Rise Above 100%, According to Analyst

Ünlü bir kripto tüccarı, popüler bir altcoin için tahminini güncelledi.

 

 DonAlt takma adıyla tanınan popüler trader, Litecoin (LTC) için tahminini güncelledi ve 486.900 Twitter takipçisine bu konuda bilgi verdi. Kripto stratejistine göre, Litecoin'in harekete geçme zamanı. DonAlt, Litecoin mevcut aralığının dışına çıkarsa hızlı bir yükselişle %100'ün üzerinde kazanç elde edebileceğini düşünüyor.

Kripto analistine göre Litecoin, mevcut aralığının dışına çıkmayı başarırsa hızla %100'ün üzerine çıkabilir.

 

 “90 dolara geri döndü.

Bu lanetli seviyeyi aşarsa, tahmin edebileceğinizden daha hızlı 200 dolara ulaşacağız.”

Altcoin, son 24 saatte %2'nin üzerinde artışla 91,40 dolardan işlem görüyor.

 

 DonAlt, Litecoin için büyük bir yukarı potansiyel görürken, YouTube'daki farklı bir gönderide, mevcut pazar ortamının Litecoin boğalarının bir ralli başlatmasını zorlaştırdığını belirtti. Kripto stratejisti, piyasa durumu ve diğer faktörler dikkate alındığında Litecoin'in yükseliş momentumunun zorlayıcı olabileceğini belirtti.

Bence bu ilginç bir altcoin çünkü beklenen bir gelişme ama çok yakında olması gerekiyor. Sorun şu ki, Litecoin yarılanması yaklaşık 70 gün içinde gerçekleşecek, bu nedenle çok yakında gerçekleşecek, bu nedenle etkinlikte veya en azından ondan biraz önce bir artış elde etmek istiyorsanız, çok yakında gerçekleşmesi gerekecek ve altcoin piyasası iyi gitmiyor…”

 

 Litecoin halving etkinliğinin bu yıl 2 Ağustos'ta gerçekleşmesi bekleniyor.

 

 Sonuç olarak, DonAlt'ın Litecoin için yaptığı tahmin, yüksek bir büyüme potansiyeli gösteriyor ancak mevcut piyasa koşullarının bu potansiyeli etkileyebileceğini de belirtiyor. Yatırımcılar kararlarını kendi risk toleranslarına ve araştırmalarına göre vermeli ve kripto para birimlerinin değişken doğasını dikkate almalıdır. 


Enjoyed this article? Stay informed by joining our newsletter!

Comments

You must be logged in to post a comment.

About Author